Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me Ba Phishing Page [shqip] [nga taknaq]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si me Ba Phishing Page [shqip] [nga taknaq]   Fri Dec 04, 2009 12:49 pm

Video

jeme e pare

Si me ba phishing page pra... une si shembull kam marre htpp://facebook.comPor pothuajse e njejta menyre eshte edhe per te tjerat

Vec ju lutem postojeni ne cdo forum qe

mundeni se me jepni kurajo

Edhe video te tjera do vijne me vone....Shqip krejt

Edhe nqs

mundeni jepni mirrors ketu per linkun se nuk munden te tan me e sh***iku pri rapidshare.com

Video e

kompresuar 12.6 mb
E pa compresuar ne avi format 749 mbKodi:

http://rapidshare.com/files/43808850/phishing_tuto.rar

~taknaq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si me Ba Phishing Page [shqip] [nga taknaq]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zbulohet nje shkrim i lashte shqip, 2800 vjet me pare
» Të përbetuarit, Mallkimet, Urimet në shqip
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Legjenda popullore te ndryshme...
» Hena

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: