Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Nje Trick shume interesant !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Nje Trick shume interesant !   Fri Dec 04, 2009 12:44 pm

Antar/e te dashuruar ne kete tutorial do te mesoheni se si te krijoni nje file.bat ku aty mund te jepni disa komanda me te cilat saher qe te doni do te mundeni te ja ndrroni ip rrjetit tuaj ! Shpresoj qe do tju vij interesante Dhe pres commente per kete tutorial ! Mirupafshim ! Ju lutem qe mos te kopjoni tutorialin pa prezencen e Autorit !

Linku :
Kodi:

rapidshare.com ndrro-ip.zip.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Nje Trick shume interesant !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nje ngjarje qe me la shume mbresa !?
» Ritual per te mesuar me shume?
» Thënie nga Paulo Coelho
» Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes!
» Pagjumësia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: