Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Command Prompt trick

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Command Prompt trick   Sat Apr 11, 2009 11:53 pm

E hapni notepadin dhe shkruani :
Start
Start
Start
Start
Start
Start
Start
Start
Start

Dokumentin e ruani me emrin sipas deshires, por ma prapashtesen .bat
Kur e hapni kete qe keni krijuar , do te ju hapen aq cmd ( command prompt) sa here keni shkruar Start
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Command Prompt trick
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: