Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 McAfee VirusScan USB 3.0.144.7

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: McAfee VirusScan USB 3.0.144.7   Sun Apr 19, 2009 2:27 am

McAfee VirusScan USB 3.0.144.7
Siguron se USB drive tuaj nuk transmetojë viruseve kur plugging në PC

Provuar që të mbrojë sigurinë tuaj USB drive kundër viruseve, McAfee VirusScan USB detects dhe heq viruse që mund të fshini fotografi dhe të dhënat tuaja nga USB drive. Përveç kësaj, siguron që këtë softuer USB drive tuaj nuk transmetojë viruseve dhe kërcënimeve të tjera për çdo PC tuaj që e keni spinën USB futem.

Të dhënat mbi USB drive tuaj është e ndjeshme ndaj viruseve dhe kërcënimeve të mundshme. Edhe pse keni software anti-virus në PC tuaj, ju gjithashtu nevoja për të mbrojtur të USB drive.

Nëse ju përdorni USB drive thjesht për të ndarë muzikë dhe fotot me miqtë dhe familjen, transferimin e të dhënave në mes të punës dhe PC në shtëpi, ose ta përdorin atë si një platformë të lëvizshme informatikë, ju duhet të dini se fi les tuaja të identitetit dhe të jenë të sigurta. Për këto arsye, është thelbësore që të ketë antivirus për mbrojtjen tuaj USB
udhëtimi.

McAfee VirusScan USB e aplikimit është projektuar për të zbuluar dhe për të hequr viruset dhe Trojans e rëndësishme që mund të fshini fotografi dhe të dhënat tuaja nga USB drive. VirusScan USB leverages McAfee VirusScan e çmim-fituese threatprevention teknologji dhe siguron që të USB drive tuaj nuk transmetojë viruseve kur plugging në PC.

Në mënyrë të veçantë të hartuar për të mbrojtur tuaj U3-enabled drive USB, këtë softuer:
Mbron pazëvendësueshëm në fotografi mbajtur tuaj smart U3 drive, të tilla si fotot familjare dhe personale financiare dokumente
Pastron automatikisht virusin kërcënimeve
Ndihmon parandalimin e përhapjes së viruseve të infektuar nga PC tuaj U3 drive smart
Scans PC tuaj që e keni spinën U3 smart futem virusin për mbrojtjen
Updates automatikisht për të mbrojtur kundër kërcënimeve të reja

Këtu janë disa tipare kryesore të "McAfee VirusScan USB":

Shtënie dhe Të-Të-Kërkesa për Anti-Virus Mbrojtjen.
Mbron pazëvendësueshëm në fotografi mbajtur tuaj smart U3 drive, të tilla si fotot familjare dhe personale fi nancial dokumente.
Active Mbrojtjen.
McAfee-së mbi mbrojtjen e mizë automatikisht detects dhe eradicates viruset, duke përdorur sfondi Scans kurdo fi les janë ndryshuar ose për të shtuar tuaj USB drive.
McAfee VirusCarrier Gardës.
Ndihmon parandaluar tuaj smart U3 drive nga të veprojë si një agjenci transporti i viruseve që mund të transmetohet kur ju spinën në një PC.
Automatike e skanimit PC Për Current Anti-Virus Mbrojtjen.
Ndihmon parandaluar përhapjen e infektuar nga viruset në PC tuaj smart U3 drive.
Virus Alerts Sigurimit.
Automatikisht ju njofton kërcënimet potenciale.
Automatic Updates.
Ndihmon tuaj smart U3 drive dalin nga kërcënimet e reja.

Size : 12.5 MBeasy-share.com/1904396251..._3.0.144.7.rar

or

uploading.com ...144.7.rar.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
McAfee VirusScan USB 3.0.144.7
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: