Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 McAfee Total Protection v2009

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: McAfee Total Protection v2009   Sun Apr 19, 2009 2:26 am

McAfee Total Protection v2009McAfee Total Mbrojtjen tani është i disponueshëm me revolucionare Active Mbrojtja teknologjisë, duke ofruar mbrojtje të menjëhershme me qëllim të keq ndaj kërcënimeve të PC tuaj. Një kërcënim të reja mund të analizuar dhe të bllokuar në milliseconds, në vend që të presin për orë teknika tradicionale. Active Mbrojtja më e mirë për të mbajtur të teknologjisë ju online sigurt nga kërcënimet e reja.

Me ecurinë pakrahasueshme, McAfee Total Mbrojtjen heshtazi shkon në sfond pa ngadalësuar PC tuaj, më e shpejtë për fillimin e lëvdatë, mbyllje dhe scan here.

McAfees sigurisë awardwinning përdorim teknologjinë e prodhimeve, janë të lehta për tu instaluar, dhe vijnë me email pakufizuar dhe chat ndihmë. Me e vazhdueshme dhe automatic updates, McAfee siguron që youre running më tanishme të sigurisë për të luftuar kërcënimet everevolving në Internet për kohëzgjatjen e abonimit tuaj.http://rapidshare.com/files/221956230/McAfee.TPv09.rar

or

http://uploading.com/files/D5S7ZGPW/...TPv09.rar.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
McAfee Total Protection v2009
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hipnoza në vend të anestezionit total

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: