Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

 

 Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
Amir


Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat Empty
MesazhTitulli: Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat   Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 5:47 am

Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat F.0415161933887_m
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, mendon se ndeshja gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve përballë Chelseat do të jetë shumë e vështirë.

Barcelona në çerekfinale të Ligës së Kampionëve eliminoi Bayernin pa ndonjë vështirësi, për të caktuar një përballje me Chelsean në gjysmëfinale, që eliminoi Liverpoolin.

“Nuk mendoj se kemi pasur ndonjë favorit të cilin do ta dëshironim më shumë midis të Chelseat dhe Liverpoolit. Ndoshta Chelsea është një klub më sulmues, por Liverpooli është i disiplinuar në mbrojtje”, ka thënë Guardiola.

“Sidoqoftë kemi një kundërshtar të vështirë, dhe duhet ta pranojmë se ky është Chelsea dhe jo Liveprooli. Liverpooli nuk do të ishte aspak më i lehtë, por Chelsea është shumë i vështirë”, ka deklaruar spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A keni bo naj her ndeshje me kerr
» Nesër dy ndeshje në Raiffeisen Superligë
» Marcos Senna mungon përballë Arsenalit
» Jose Bosingwa përballë Lionel Messi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: