Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat   Thu Apr 16, 2009 5:47 am


Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, mendon se ndeshja gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve përballë Chelseat do të jetë shumë e vështirë.

Barcelona në çerekfinale të Ligës së Kampionëve eliminoi Bayernin pa ndonjë vështirësi, për të caktuar një përballje me Chelsean në gjysmëfinale, që eliminoi Liverpoolin.

“Nuk mendoj se kemi pasur ndonjë favorit të cilin do ta dëshironim më shumë midis të Chelseat dhe Liverpoolit. Ndoshta Chelsea është një klub më sulmues, por Liverpooli është i disiplinuar në mbrojtje”, ka thënë Guardiola.

“Sidoqoftë kemi një kundërshtar të vështirë, dhe duhet ta pranojmë se ky është Chelsea dhe jo Liveprooli. Liverpooli nuk do të ishte aspak më i lehtë, por Chelsea është shumë i vështirë”, ka deklaruar spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: