Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Marcos Senna mungon përballë Arsenalit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Marcos Senna mungon përballë Arsenalit   Sun Apr 12, 2009 1:20 pm

Villarreali do të jetë pa kapitenin Marcos Senna në ndeshjen e kthimit të çerekfinales së Ligës së Kampionëve përballë Arsenalit në Emirates.
Senna në humbjen e mbrëmshme në El Madrigal ndaj Malagas pësoi lëndim, 10 minuta para fundit të ndeshjes.

Spanjolli ishte autor i golit të vetëm të Villarrealit në barazimin e ndeshjes së parë përballë Arsenalit, që përfundoi me rezultat 1-1.

Senna sot do të zhvillojë disa teste shtesë, pas të cilës do të dihet periudha e nevojshme për rikuperimin e mesfushorit, i cili me siguri do të mungojë në ndeshjen e radhës në Emirates.

Trajneri i Villarrealit, Manuel Pelegrini, po përballet me probleme shtesë, pasi Cani dhe Mati Fernandez po ashtu janë në dyshim për ndeshjen kundër Arsenalit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Marcos Senna mungon përballë Arsenalit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njeriu përballë madhëshitisë së Natyrës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: