Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Begiristain: Jemi më të mirët!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Begiristain: Jemi më të mirët!   Tue Apr 14, 2009 4:57 amBegiristain: Jemi më të mirët!


Drejtori teknik
i Barcelonës, Txiki Begiristain, ka reaguar ndaj fjalëve se skuadrat e
mëdha, si Barcelona dhe Real Madridi, favorizohen nga gjyqtarët, duke
thënë se Blaugranët janë liderë në La Liga se janë më të mirët.
“Nuk duhet të mendojmë për atë që thuhet, por ta bëjmë punën tonë dhe të vazhdojmë të luajmë futboll të mirë”.

“Ne udhëheqim në La Liga, jo vetëm se kemi më shumë pikë, por për
faktin se e luajmë futbollin më të mirë në Kampionat”, është citur
Begiristain nga “Marca”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Begiristain: Jemi më të mirët!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk jemi vëllezër, Erdogan!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: