Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean   Mon Apr 13, 2009 8:32 am

Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean


Yossi
Benayoun thotë se fitorja e Liverpoolit kundër Blackburn Rovers, i ka
përgatitur ata për një ndeshje të madhe në Ligën e Kampionëve kundër
Chelseat.
“Fitorja ishte shumë me rëndësi se ne reaguam mirë pas asaj humbjeje zhgënjyese nga Chelsea”.

“Duhet të vazhdojmë me fitore në Ligën Premier dhe t’i bëjmë presion
Manchester Unitedit dhe shpresoj se kjo do të mjaftojë që ta fitojmë
titullin”.

“Tani jemi të gatshëm të ndeshemi me Chelsean. E dimë se do të jetë
shumë vështirë të martën në Stamford Bridge, por të do të provojmë të
japim maksimumin nga vetja dhe do të shohim se çka do të ndodhë, sepse
në futboll gjithçka është e mundur”, ka thënë izraeliti për liverpoolfc.tv.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush jemi ne ?
» Kush jemi në të vërtet ne ?
» A jemi të vetëm në Univers ?
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Astrologjia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: