Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me shtu kategori dhe forume

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Si me shtu kategori dhe forume   Mon Apr 13, 2009 1:23 pm

Si me shtu kategori dhe forumeShkoni se pari

Paneli Admnistrimit

pastaj:

Administrimi i pergjithshem

Mandej klikoni:

Categories And forum

Dhe e parafunda:

Shkon te ni + edhe qaty i shton sa t'don


Dhe ja rezultati perfundimtar me forume e kategori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me shtu kategori dhe forume
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: