Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Per Me Shtu Grada

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Per Me Shtu Grada   Mon Apr 13, 2009 1:19 pm

Per Me Shtu GradaShkojm Panelli Administrimit tani ADMINISTRIMI ANTARVE & ADMINISTRIMI GRUPEVE anash e ki ADMINISTRIMI GRADAVE klikon qaty edhe shton grada sa te dush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per Me Shtu Grada
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Niçe, kështu foli filozofi…
» Kështu u foli Zarathustra Jezusit dhe Muhamedit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: