Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Per me shut grada

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Per me shut grada   Mon Apr 13, 2009 1:16 pm

PER ME SHTU GRADA

Shkojm Panelli Administrimit tani ADMINISTRIMI ANTARVE &
ADMINISTRIMI GRUPEVE anash e ki ADMINISTRIMI GRADAVE klikon qaty edhe
shton grada sa te dush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per me shut grada
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: