Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

 

 Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
Amir


Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD Empty
MesazhTitulli: Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD   Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 1:04 pm

Instalimi i Produktit:
Importo XML file (Si product) Te AdminCP: Plugins & Products > Manage Products > [shto/importo nje produkt]

Download Produkt :

Cito:

http://rapidshare.com/files/15243970...pload.xml.html

Cito:

http://www.2shared.com/file/4067556/...ck_upload.html
Demo Si Duket ?
Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD 1astcrewinfokujtart5


Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD 2astcrewinfokujtars3[img]
Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD 3astcrewinfokujtapk9

Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD 4astcrewinfokujtavt6

Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD 5astcrewinfokujtanw7
Kto ishin demot si duket ...!
Tasht shkoni

admincp < Opcionet E Forumit < Opcionet E Forumit < Imageshack/MEGAUPLOAD Uploader < Jau bon te gjithve Po Si ne foto

Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD 6astcrewinfokujtabp7
Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD 7astcrewinfokujtaeu7
Te Allowed Usergroups : Mundesh me i ba krejt do me than kur ja ban moderatorit tick moderatorat munden me uploadu
Por kisah preferu te gjithve tja besh Tick pasi te gjith te upload ne kete menyr..Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Upload ne www.youtube.com
» Linka Per Upload Si psh. Speedyshare etj
» si te beni Upload spyd.. dhe rapid...
» Kqyr sa e ki te shpejt Rrjetin , download , upload...!!
» si me hy ne pc prej msn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: