Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kqyr sa e ki te shpejt Rrjetin , download , upload...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Kqyr sa e ki te shpejt Rrjetin , download , upload...!!   Sun Apr 12, 2009 12:30 am

Kqyr sa e ki te shpejt Rrjetin , download , upload...!!
Ja disa webfaqe ketu mundeni me mat shpejtein e Rrjetit,Download dhe Upload.

htt://www.beocity.com/

http://www.wugnet.com/myspeed/speedtest.asp

http://www.speedtest.net/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kqyr sa e ki te shpejt Rrjetin , download , upload...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pagjumësia
» Suksesi ne jetë - Mos i imitoni te tjerët !
» Harresa
» Simbolet dhe ndikimi i tyre.
» Ritual per te mesuar me shume?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: