Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Me hek welcome...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Me hek welcome...!!   Sun Apr 12, 2009 12:28 am

Me hek welcome...!!
Dmth mund te heqesh welcome kur te ndezet pc...!!


Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet kompjuteri

Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet kompjuteri

1. Shko Start / Run , Shkruje msconfig , dhe kliko OK.

2. Shko te menyja BOOT.INI tab , Kliko me posht /NOGUIBOOT . ( dmth plotso piken )

3. Kliko Enter ose OK


Restart pc-n per efekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Me hek welcome...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: