Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Komanda Per RUN...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Komanda Per RUN...!!   Sun Apr 12, 2009 12:27 am

Komanda Per RUN...!!
klikoni start dhe pastaj run
start/run

1) Character Map = charmap.exe

2) Disk Cleanup = cleanmgr.exe

3) Clipboard Viewer = clipbrd.exe

4) Dr Watson = drwtsn32.exe

5) DirectX diagnosis = dxdiag.exe

6) Private character editor = eudcedit.exe

7) IExpress Wizard = iexpress.exe

Microsoft Synchronization Manager = mobsync.exe

9) Windows Media Player 5.1 = mplay32.exe

10) ODBC Data Source Administrator = odbcad32.exe

11) Object Packager = packager.exe

12) System Monitor = perfmon.exe

13) Program Manager = progman.exe

14) Remote Access phone book = rasphone.exe

15) Registry Editor = regedt32.exe

16) Network shared folder wizard = shrpubw.exe

17) File signature verification tool = sigverif.exe

1 Volume Contro = sndvol32.exe

19) System Configuration Editor = sysedit.exe

20) Syskey = syskey.exe

21) Microsoft Telnet Client = telnet.exe

22) Driver Verifier Manager = verifier.exe

23) Windows for Workgroups Chat = winchat.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Komanda Per RUN...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: