Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Hyn ne pc pa e dit passwordin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Hyn ne pc pa e dit passwordin   Sun Apr 12, 2009 12:26 am

Hyn ne pc pa e dit passwordin
Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password

Procedura eshte kjo shume e thjeshte

1-Ndizni pc
2-Shtypeni F8
3-Safe mode
4-Klikon te Admin..
5-Control Panel.
6-Remove Pass

Dhe pastaj pa password dhe mund te hyni te punoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hyn ne pc pa e dit passwordin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: