Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Perdor NotePad si Ditar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Perdor NotePad si Ditar   Sun Apr 12, 2009 12:25 am

Perdor NotePad si Ditar
1. Hape programin Notepad

2. Shkruaje .LOG dhe pastaj shtyp Enter. Ruaje kete me cfare do emri edhe mbylle pastaj.

3. Tani shko ne vendin ku e ke ruajtur dhe hape fajllin... tash po e veren qe Notepad paraqet oren dhe daten aktuale.

4. Shryaj shenimet tuaja, ruaje edhe mbylle prap.

5. Sa here qe do ta hapni kete fajll, Notepad e perserit kete proces, duke e paraqitur oren dhe daten aktuale...

Nese nuk moret vesh cka thash krejt, provojeni kete trik edhe e shihni... eshte dickainteresante!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Perdor NotePad si Ditar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: