Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te mbushim llogarin ne IpkoNet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Si te mbushim llogarin ne IpkoNet   Sun Apr 12, 2009 12:24 am

Si te mbushim llogarin ne IpkoNet
Mbushja e llogarise ne IpkoNet eshte shume e thjeshte por shumica e din kete pra per ata qe se din do tua sqaroje tani kete.

Hym ne faqen e IpkoNetit www.Ipko.Net,
e shikjome aty poshte ku shkruan IpkoNet shfrytezuesit, dhe pra aty e
shkruajme Usernamen edhe Passwrodin e Shfrytezimit tone qe i bejme
IpkoNetit dhe pasi ta shkruajme aty na qelet faqja tjeter.dhe e shtypim
dergo.nese eshte kartela jone valide atehere na tregon me posht.

Veretje: Ju nuk duhet ta shkruani pinnin e kartele me vizat ndarse apo
ndojqka tjeter po duhet kejt ngjit me shkru perndryshe nuk ka efekt

Tani qelet faqja WebMail. Dhe ne klikojme ne faqen tjeter ku shkruan UserArea
Dhe ku shkruan aty Pinn-i i Karteles aty e shkruajme pra numrin qe kemi ne kartel qe kemi blere me pare.


Opcionet tjera te mbushjes:
kemi eshe shume opcione tjera te mbushjes se lloogaris ne IpkoNet ja
dias opcione psh: Kur neve na kalon afati i perdorimit qdo faqe qe e
qelem do te del nuk keni kredi rimbush llogarin,kemi edhe shum opcione
po spo me bien ndermend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te mbushim llogarin ne IpkoNet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Facebook, si një filial i CIA-s

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: