Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 transfere me te shpejta ne msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: transfere me te shpejta ne msn   Sun Apr 12, 2009 12:23 am

transfere me te shpejta ne msnshum her e kum verejt qe transferet ne msn jan shum te ngadalta dhe vyn
shum koh deri sa te transferohet fajlli qe jeni duke e derguar

pra per te shkuar transferi me shpejt ju duhet vetem te beni nudge (dridhje) me rend ti 1her pastaj ai/ajo
1her e kshtu me radh... lajmeroni nese nuk funksionon diqka.
keni me pa se sa shpejt transferohet ..ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
transfere me te shpejta ne msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pyetje & Përgjigje nga Parapsikologjia!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: