Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Download Rapidshare [Unlimited Download]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Download Rapidshare [Unlimited Download]   Sun Apr 12, 2009 12:22 am

Download Rapidshare [Unlimited Download]
Si te bëjm download ne Rapidshare Unlimited Permes Proxyt mos me prit
Shkojm...
Se pari duhet te Download http://www.mozilla.com/en-US/firefox/ kush nuk e kaPasi te Download Mozilla Firefox shkojm dhe i gjejm do ip addresa si p.sh 190.24.142.11 3128
Qe nje link ku mund te kerkoni IP Addrese
http://www.proxy4free.com/page1.htmlTani shkojm tek:
Tools --> Options --> Advanced --> Network --> Settings..
Japim Ip-n edhe provojm se a po Ban Ip addresa a eshte lidhur nese eshte lidhur ate her shkojm ne rapidshare edhe Downloadojm

Besoj qe jam i kjart
FLm Per Mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Download Rapidshare [Unlimited Download]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: