Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Eliminoni hijen Blu ne ikona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Eliminoni hijen Blu ne ikona   Sun Apr 12, 2009 12:16 am

Per te eliminuar Hijen Blu ne ikonat e tu,Klikoni me te Djathten ne My Computer > Properties > Advanced >Settings ne Visual effects.Sigurohuni qe "Use drop shadows on icon labels on the Desktop te jete e selektuar dhe shtypni OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Eliminoni hijen Blu ne ikona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: