Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Bone add-tone pa nickname

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Bone add-tone pa nickname   Sun Apr 12, 2009 12:14 am

Me siguri ket sen e dini krejt,
viq hajt pe postoj e mer naj amator

Tools / Options / edhe aty ku e shkruni nikckin / shkruje ket cod / Alt+0160
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bone add-tone pa nickname
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dielli dhe fuqia e tij
» NDIKIMI I MUZIKËS
» Skenderbeu ishte një kalorës templar
» Dallimi mes Tokes dhe Marsit
» Planetit tonë po i kanoset rreziku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: