Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 si ta shukmi pc me an te nje ikoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: si ta shukmi pc me an te nje ikoni   Sun Apr 12, 2009 12:13 am

si ta shukmi pc me an te nje ikoni
Se pari ti e klikon ne DESKTOP me tastin e djatht te mausit dhe Shortcut pastaj ne hapsire ju e shennoni kete


%windir%\System32\Shutdown.exe -s -t 0

Dhe pastaj do te formohet ne desktop ikoni me te cilin shuket PC-ja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si ta shukmi pc me an te nje ikoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: