Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Upload ne www.youtube.com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Upload ne www.youtube.com   Sun Apr 12, 2009 12:08 am

Nje menyre se si me Upload ne www.youtube.com.

Atehere:

1- Shkojme, https://www.youtube.com/signup
plotesojme te dhenat.Pasi te kemi plotesuar te dhenat dhe accaunti eshte aktiv atehere shkojme, https://www.youtube.com/my_videos_upload
plotesojme te dhenat....
Dhe pastaj presim disa min derisa video juaj te jete uplauduar dhe publikuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Upload ne www.youtube.com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E Pashpjegueshmja!
» Çfare jane Ufo-t ?
» Vatikani, një histori plot me intriga, tradhti, orgji dhe vrasje
» Nibiru, planeti i 10 (misteri qe fsheh ky planet)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: