Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Nese deshiron te jesh e bukur dhe terheqese!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Nese deshiron te jesh e bukur dhe terheqese!   Sun Mar 29, 2009 12:48 am

Nese deshiron te jesh e bukur dhe terheqese!
________________________________________
Moter e dashur ,nese deshiron te jesh e bukur dhe terheqese percjelli keto kshilla dhe aritja e suksesit eshte e garantuar;

-Ngjyra me e bukur per sy eshte ulja e shiqimit nga haramit,kjo eshte kozmetika me e mir per sy,sa me shum e fshe shiqimin aq me e bukur do jesh;

-E sa i perket pudres per faqe,ngjyra me e mir eshte ngjyra e moralit,mund te gjindet ne dyqanet e Imanit dhe as kund tjeter;

-Per buz kozmetika me e mir eshte ta flasesh vetem te verteten,dhe ti ikesh prgoimit;

-Sapuni me i mir eshte ai i pendimit,ky lloj sapuni i largon njollat me te renda dhe i largon mekatet te cilat te mundojn;

-Sa i perket bukuris te flokut ,mirbajtjen nga ramja e saj dhe ruajtja e kvalitetit te flokut eshte mbulesa e cila eshte urdher nga Krijuesi yt;e kjo te run nga shiqimet e te tjereve;

-Sa i perket stolive te propozoj qe ne vend te vatheve ne vesh te vnojsh,dekimin sipas asaj qe te ka urdheru Krijuesi yt dhe i Derguari i tij s.a.w.s. ti mundesosh veshve tu te degjojn vetem te miren dhe tja ndalosh te degjojn haramin;

-Per bukurin e duarve tua hallhallja dhe unaza me emir eshte ,puna e vyer ne hallall dhe largimi i te keqijave;

-Zbukurimi me dijamant me te qmueshem per qafen tende eshte pastertia e shpirtit,trupit dhe fjalve;

-Kurse veshja me e bukur eshte veshja e Devotshmeris.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Nese deshiron te jesh e bukur dhe terheqese!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Çfare eshte nje mendje e hapur?
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Magji qe te jesh nxenese e shkelqyer
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Rinia Shqipetare-
Kërce tek: