Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

 

 Kupto Llogaritë e përdoruesit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
Crespy


Postimet : 162

Kupto Llogaritë e përdoruesit Empty
MesazhTitulli: Kupto Llogaritë e përdoruesit   Kupto Llogaritë e përdoruesit Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 12:03 am

Tipari i Llogarive të përdoruesit në Windows-in XP mund të ruajë parametrat dhe preferencat personale për përdoruesit e shumtë, shkëlqyeshëm nëse kompjuterin e përdorin e tërë familja. Kur të lidhesh, kompjuteri sillet sikur parametrat dhe preferencat e tua të ishin të vetmet që ai i përmban. Llogaritë e përdoruesit e bëjnë kompjuterin tënd më të sigurt dhe më argëtues për përdorim.
Me Llogaritë e përdoruesit, ti mund të kënaqesh me tiparet vijuese:
Kur je duke përdorur kompjuterin përshtat mënyrën se si duket çdo gjë në ekran, pa ndikuar se si ai duket te të tjerët
Mbroj parametrat e tu të rëndësishëm të kompjuterit
Përdor një fjalëkalim për t'i mbajtur privatë skedarët e tu
Lidhu më shpejt
Shiko listat e tua të Të parapëlqyerve të uebit dhe të sajteve të vizituara së fundi
Ndërro shpejt midis përdoruesve, pa pasur nevojë të mbyllësh programet e tua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kupto Llogaritë e përdoruesit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: