Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Beje mozzillen me te shpejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Beje mozzillen me te shpejt   Sat Apr 11, 2009 11:59 pm

Beje mozzillen me te shpejt

1- Klikoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
2- Zjgjidheni Propertise
3- Pasi te hapet shkoni tek fusha target
4- dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
5- Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
6- Klikoni "Apply"
7- Klikoni "OK"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Beje mozzillen me te shpejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pagjumësia
» Suksesi ne jetë - Mos i imitoni te tjerët !
» Harresa
» Simbolet dhe ndikimi i tyre.
» Ritual per te mesuar me shume?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: