Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Leni mesazh para welcome screen'it

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Leni mesazh para welcome screen'it   Sat Apr 11, 2009 11:41 pm

Shkojme:

Start/run/regedit/Hcey local machine/software/microsoft/Windows nt/current version/winlogon edhe e gjen filen Legal notice text edhe e shkrun sipas deshires
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Leni mesazh para welcome screen'it
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalët e fundit, para vdekjes
» Struktura e Tokes sipas Bibles para permbytjes se Noes dhe mosha reale 6000 vjecare
» Fjalët e fundit para vdekjes të Steve Jobs...
» Thënje,tregime dhe këshilla Sufiste
» Lumturia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: