Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ti kompilojme Exploitet C/C++

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Si ti kompilojme Exploitet C/C++   Sat Apr 11, 2009 11:40 pm

Ne kete tutorial apo mesim do tju tregoj se si me i kompiluar C dhe C++ exploitet (ne Windows).

Per te gjetur exploitet mund te perdoruni keto faqe:

- Google.com
- Securiteam.com
- K-otik.com
- Astalavista.box.sk
- Coromputer.net
- Securityfocus.com

HAPI 1: Per ti komipluar ato duhet me pas nje program ( c & c++ compiler ) psh "Cygwin" te cilin mund ta sh***kojme nga ketu:

Download: http://sources.redhat.com/cygwin/setup.exe

HAPI 2: Tani vazhdoni keshtu si ne fotografi. Foto jane te Setupit te "Cygwin" ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ti kompilojme Exploitet C/C++
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: