Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Piczo bug's.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Piczo bug's.   Sat Apr 11, 2009 11:39 pm

Edhe pse piczo eshte ne nje nivel qe nuk perdoret shume nga ata qe kan njohuri mirepo shume ka qe nuk kan njohuri rreth kompjuterizmit dhe e perdorin piczon si sen te thjeshte

Pe boj nji tuto shume te thjeshte se si me ja hjek comment board komplet prej webit

Shkojm ne site , nqs e ka commetn board ne index shkojm atehere aty add a message pastaj na kekron qe me u regjistru , regjistrohemi pastaj tek komenti e qesim kete
Cito:
<script
type="text/javascript">document.location.href='about:blank'</script>
pastaj do ja qet sikur ktina me posht, shikone ne index aty anen majte ne fund met mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Piczo bug's.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: