Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Inter hap negociatat me genoan për dyshen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Inter hap negociatat me genoan për dyshen   Sat Apr 11, 2009 3:16 pm

MILITO – MOTTA Interi ka filluar negociatat me Genoan për dyshen Diego Milito -Thiago Motta. Dy këta futbollistë që po kalojnë edicion të shkëlqyer te Genoa, janë dëshirë e madhe e trajnerit portugez të Interit, Jose Mourinho, i cili ditë më parë kishte deklaruar se neroazzurët duke përforcuar me futbollist të rinj në të gjitha repartet. Sulmuesi argjentinas Milto dhe mesfushori brazilian Motta, nuk janë të vetmit lojtar në listën e Mourinhos, pasi aty figurojnë edhe emrat e shumë futbollistëve të tjerë, por dy të parët janë primar duke shtyrë presidentin Moratti ta takojë presidentin e Genoas, Enrico Preziosi, me ç’rast kanë filluar negociatat për çmimin e tyre. Sipas mediave në Itali, për dy këta futbollistë Interi Genoas duhet t’i paguajë hiq më pak se 40 milionë euro.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Inter hap negociatat me genoan për dyshen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: