Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 ANCELOTTI I THOTË “PO” CHELSEA-s?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: ANCELOTTI I THOTË “PO” CHELSEA-s?   Sat Apr 11, 2009 3:13 pm

Spekulimet rreth menaxherit të Milanos, Carlo Ancelotti, nuk kanë të ndalur. Mediat britanike raportojnë se Carlito i ka thënë po ofertës së Chelseas për ta zëvendësuar holandezin Guus Hiddink, i cili në Stemford Brdige do të qëndrojë deri në fund të këtij kampionati. Tabloidi britanik The Sun shkruan se trajneri i Milanos i ka premtuar rusit Roman Abramovich se do të bashkohet me klubin londinez gjatë verës. Ancelotti ishte caku kryesor i pronarit të Chelseat për të zëvendësuar të shkarkuarin Felipe Scolari, por ishte e pamundur që ai të largohet nga Milano në mes të sezonit. Sidoqoftë, burime nga klubi italian kanë dhënë shenja se një marrëveshje është arritur me klubin anglez, e cila do ta shohë Ancelottin si trajnerin e ri. Kontrata raportohet të jetë tre vjeçare e vlefshme 5.8 milionë funte në sezon dhe duhet të nënshkruhet në qershor. Për trajnerin 52-vjeçar i interesuar është edhe kampioni i Spanjës, Real Madrid.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
ANCELOTTI I THOTË “PO” CHELSEA-s?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Çfarë do të thotë kjo?
» Çfarë do të thotë Religjion?
» Kënga e Konstandinit dhe atdheu i legjendës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: