Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kush mirret me Krijimin e Mapëve te CS ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Kush mirret me Krijimin e Mapëve te CS ?   Sat Apr 11, 2009 5:50 am

A mos mirret najkush me Krijimin e Mapëve te CS ?
Nese mirret ndojkush le te Lajmerohet =)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

MesazhTitulli: Re: Kush mirret me Krijimin e Mapëve te CS ?   Fri Apr 24, 2009 9:55 am

e kam pa dikun me ni web videon po kam harru tash me ndreq si ta gjej ta jap
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kush mirret me Krijimin e Mapëve te CS ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Pyetjet , Kerkesat dhe Pergjigje-
Kërce tek: