Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Meksikani kendon "Xhamadani vija vija" kjo u kane edhe ne emisionin ne ktv tube n'tube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Meksikani kendon "Xhamadani vija vija" kjo u kane edhe ne emisionin ne ktv tube n'tube   Thu Mar 26, 2009 4:55 am

Meksikani kendon "Xhamadani vija vija" kjo u kane edhe ne emisionin ne ktv tube n'tubehttps://www.youtube.com/watch?v=jGGI67Jgtmk

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
nobLeMan
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 194
Vendodhja : N'kamenic
Puna / Hobi : Me'CRedit Card

MesazhTitulli: Re: Meksikani kendon "Xhamadani vija vija" kjo u kane edhe ne emisionin ne ktv tube n'tube   Wed Apr 15, 2009 7:43 am

Shum IntereSAnt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Isn-Creew.ch
 
Meksikani kendon "Xhamadani vija vija" kjo u kane edhe ne emisionin ne ktv tube n'tube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare nenkupton "Shitja e Shpirtit"?
» Origjina misterioze e " Disqeve Bi " dhe e " Gurëve Dopra "
» Dhimbjet e "shpirtit" sa lendimet fizike
» Etimologjia e fjalës "Djalli"
» "Edhe Vdekja qan"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: