Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndihmë të pergjithshme për vBulletin!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ndihmë të pergjithshme për vBulletin!   Thu Apr 09, 2009 7:25 am

Antar t? dashur ketu mundeni te kerkoni ndihm t? pergjithshem per vBulletin


Kujdes: Aj antar i cili kerkon ndihm Deri sa te kryn ndihmen ai ju lutem tjert me rradh te keni durim e jo me ba CHIT CHAT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndihmë të pergjithshme për vBulletin!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: