Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 B'arcoleTTTaaa.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:08 am

6 here
Pyet profesori studenten e mjekesise ne provim:
- Kolege e re, a e dini cila pjese trupit te njeriut mund te rritet deri ne 6 heree
Vajza skuqet, largon pamjen nga ai dhe thote:
- E di profesor, por...
- Ajo eshte bebeza e syrit. Nese keni menduar ne dieka tjeter, nje dite do te deshperoheni shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:08 am

Libri
I afrohet Rrustes ditelindja. Shuli e pyet:
- Allahile Rruste, a e do nje liber per ditelindjee
Rrusta ia kthen:
- Jo aman, se boll e kam nje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:08 am

Zoti i shtepise
Perlahen burri dhe gruaja gjate darkes. Burri e grushton tavolinen dhe pyet:
- Kush eshte Zot ne kete shtepie
Gruaja ia ndez shuplake fytyres, e ai thote:
- Ani de, vee desha ta di.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:09 am

Financat
Nje eift diskutonte per financat familjare. Ne fund te bisedes burri shperthen.
- Po te mos ishin parate e mia, shtepia jone nuk do te ishte ketu ku eshte!
Gruaja i pergjigjet.
- E more i dashur, po te mos ishin parate e tua, as une nuk do te isha ketu ku jam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:09 am

Mollet

- Shume sport dhe pak cigare! - e keshillon doktori pacienten.
- Nese doni te pini cigare atehere ne moment hani nje molle.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:09 am

Kercitmae

Nje here Luani mbledh te gjitha kafshet e pyllit ne mbledhje dhe u thote:
-Une kam vendosur te ha gjirafen, kush eshte dakord te ngreje doren.
Te gjitha kafshet e pyllit ulen koken, ndersa miu tha:
- Une!
Kafshet e pane miun me habi dhe pastaj e pyeten:
-Persee
Dhe miu tha:
-Kot per tangerllik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:09 am

Nje djalosh i behet monoton nje vajze duke e ndalur shpesh.
Nje dite ndalet vajza dhe:

VAJZA : Nuk bene qe ne te dy te jemi bashk !
DJALI : Perse e
VAJZA : Sepse kam babin shahist .
DJALI: Ani eka ka te beje ketu dashuria me shahist.
VAJZA: Ka te beje sepse ai kurre nuk e jep mbretereshen per kali.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:10 am

Nipat
Flasin dy gjyshe per nipat e tyre. Njera i thote tjetres:
- Nipi im eshte emendur krejt. Tere naten rri ulur prane kompjuterit, e telefoni kurre nuk eshte i lire. S’ka gje prej tij!
Gjyshja tjeter ia kthen:
- E nipi im do te behet doktor ose pilot!
- Nga e die
- Sa here qe futem ne dhomen e tij, ne te gjitha anet ka shiringa, e ai me thote "Gjyshe, hajde te fluturojme!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:10 am

Shoferi

Punesohet Beni si shofer autobusi. Ne percaktimin e puneve shefi i thote:
- Beni, do te duhet te besh edhe detyren e kondukterit.
Beni thote:
- S’ka problem.
Te njejten dite Beni bie ne nje gremine dhe e ben autobusin cope-cope. Vjen shefi ne spital per ta vizituar dhe e pyet se si ndodhi aksidenti.
Beni i pergjigjet:
- Nuk kam lidhje, une isha ne pjesen e prapme te autobusit duke mbledhur leket.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:10 am

Pacienti dhe doktori


Pacienti:
-Doktor, une dua qe te behem 100 vjee, a ka ndonje kuree
Doktori:
-A pini duhane
Pacienti:
-Jo.
Doktori:
-A hani sa keni deshiree
Pacienti:
-Jo, gjithmone me diete.
Doktori:
A shkoni vone ne shtrate
Pacienti:
-Jo.
Doktori:
-A keni histori dashurie me femrae
Pacienti:
-Jo.
Doktori:
-Nuk e kuptoj pse kerkon qe te jetosh aq gjatee!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:10 am

Seance gjyqesore...


Ne nje seance gjyqesore qe po zhvillohej per nje njeri, i cili kishte vrare nje tjeter, pasi folen avokatet, u degjuan deshmite dhe u shqyrtuan dosjet, gjykatesi i drejtohet te pandehurit.
Gjykatesi:
-I pandehur, a eshte e vertete qe e keni goditur, madje disa here, viktimen me paramendime
I pandehuri:
-Jo zoti gjykates, nuk eshte aspak e vertete!
Une viktimen e godita me hekur!!!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:11 am

Gruaja: Ti gjithmone e mban foton time ne eanten e punes kur shkon ne zyre. Psee

Burri: Kur ka nje problem, sado i pamundur te jete, une shoh foton tende dhe problemi zhduket.

Gruaja: E sheh se sa mrekulliberese jam per tye

Burri: Po, shoh foton tende dhe them me vete, "efare problemi tjeter mund te jete me i madh se kye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:11 am

Pjese te ndryshme te trupave te njerezve ishin te shperndare ne rruge, asfalti ishte i mbushur plot gjak. Nje polic, ne vendngjarje shkruan proeesverbalin: “Krah gruaje afer rrotes se makines. Kembe burri afer kroskotit te makines. Koke femije afer difer... jo... diferut... jo diferucer... po, si dreqin shkruhet jo fjale...e” I jep nje shkelm kokes.
“... koke femije ne mes te rruges”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:11 am

Nje polic po shkonte te blinte nje pice per ta marre me vete. “T’jua pres ne kater apo ne tete pjesee” – e pyet shitesi i picave.
“Me mire ne kater”, - i pergjigjet polici, pasi ishte menduar pak, “s’besoj se mund ti ha te teta pjeset”.

***
- Perse e pi rakine me syte mbyllure
- Sepse doktori me ka thene qe te mos shoh kurre me me sy nje shishe!***
Babai:
- Berta ke ende kohe te martohesh. Le te gjejme nje djale me te meneur...
Mamaja:
- Nuk shoh ndonje arsye serioze ne kete mes. Ja, une, nuk e prita nje rast te tille...

***
- Oh i dashur! – i drejtohet gruaja te shoqit qe sapo u kthehet nga puna. – Duhet te jesh i lumtur. Sot djali yne per here te pare tha “babi”!
- Ashtue E ku ndodhi kjoe
- Ne kopshtin zoologjik, para kafazit te... gorilles!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:11 am

Nje tip i cili gjithmone eshte i dehur, i thote nje mikut te vet qe e qorton:
- Po efare kee Une pi vetem dy here ne dite.
- Dy here ne ditee – i thote tjetri i habitur.
- Po, gjate ushqimit dhe pas ushqimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:12 am

Nje dite njeri e pyeti shokun e tij ne konfidence:
- A te ndihmon gruaja per te pastruar rrobate
- Ajo, - u pergjigj shoku – me ndihmon per te pastruar xhepat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:12 am

Artan, pse i ndez cigaret njera pas tjetres kur nuk ke para te bleshe
- Oh, po keshtu kursej shkrepset.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:12 am

Nje eift anglez, nje eift francez dhe nje eift shqiptar po darkojne bashke.
Ne nje moment te darkes francezi i thote gruas:
- Ma kalo pak sheqerin, O sheqer!
Pas pak edhe anglezi i drejtohet gruas:
- Ma kalo pak mjaltin, O mjalte!
Aty, shqiptari, per te mos mbetur pas, i thote gruas:
- Ma kalo pak mishin e vieit, O lope!..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:12 am

Gruaja i telefonoi burrit nga shtrati i vdekjes duke i thene:
- Te kam tradhtuar pese vjet radhazi! Gelltite dhe kete qe te vuash me shume.
- Per kete te helmova dhe une, - iu pergjigj i shoqi duke e injoruar kete njoftim qe gruaja e tij e mori me vete ne varr.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:12 am

Emigranti Shqiptar
Nje emigrant Shqiptar ne Greqi nje dite ishte zene me komshiun e vet grek dhe nuk flisnin me njeri-tjetrin.
Nje dite rastesia i solli perballe njeri tjetrit nderkohe qe greku shetiste me qenin e tij.
Shqiptari:
-Ku vete keshtu me kete gomare"
Greku i habitur qe Shqiptari po i fliste duke kujtuar se beri nje gabim ne te folur pergjigjet ne greqisht:
-I thone 'qen' jo 'gomar'.
Shqiptari i kthehet:
-Nuk te fola ty i fola qenit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:13 am

Me te dredhur


Me falni shok se po ju shqetesoj, a e pini duhanine
- Po - u pergjigj shoku - me te dredhur.
- A keni nje leter duhani se me mungone
- Patjeter! Urdhero, me gjithe qejf.
- Po duhan a kenie
- Sigurisht qe po.
- A ma mbeshtjell pak se nuk di.
- Po mor zoteri urdhero!
- Po me e ndez a kenie
- Po! Tjeter gje a ju duhete
- Jo, te tjerat i kam vete...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:13 am

Majmuni

Nje grua hyn ne autobus me femije ne dore. Si e pa femijen shoferi tha:
-O bo bo kurre nuk kam pare femije me te shemtuar!
Gruaja e ofenduar shkoi ne fund te autobusit. Mirepo nje zoteri i cili ishte i ulur afer saj e pyeti:
-Zonje pse jeni nervozee
-Si mos te jem nervoze kur shoferi i autobusit me ofendoi rende.
-Si guxon ai ashtu, ai punon ne sherbimin publik dhe nuk guxon ti ofendoje njerezit!!
-Keni te drejte Zoteri, tani po shkoj ti them une atij disa fjale!
-Shkoni vetem ju Zonje majmunin ua mbaj une...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:13 am

Edukatorja

- O mami, o mami, dua dy gurabije sot.
- Per efare te duhen dy gurabijee
- Se njeren ma han edukatorja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:13 am

Operatoret
E dini se, pse operatoret para edo operacioni vendojne maskae Pergjegjja: Sepse nuk duan qe dikush t'i njohe nese rastesisht OPERACIONI deshton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:14 am

Interneti dhe gazetat
Perse interneti kurre nuk do te mund t’ua ze vendin gazetavee
Po si mund t’i mbytni mizat me internete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:14 am

Nusja

Martohet nje i ri dhe te nesermen e pyesin:
- Ej qysh po te duket nusjae
- Valla nuk eshte fort e mire.
- Po si ka mundur qe per tere katundin ka qene e mire, e per nuk eshte tashe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:14 am

Gruaja : A do drekee
Burri : Sigurisht, cila eshte zgjedhja imee
Gruaja : Po dhe jo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:14 am

yetje - Cili eshte ndryshimi ndermjet mamase dhe gruase
Pergjigje - Mamaja te sjell ne kete bote duke qare... & tjetra sigurohet qe te vazhdosh keshtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:15 am

Mjeku
Doktor me dhemb edo vend ne trup prek koken - me dhemb, prek gjoksin - me dhemb, prek kemben me dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke ne rregull po gishtin e ke te thyer
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:15 am

SHAH-loja
Tafe e luajme nje loje SHAH ai pergjigjet "Jo bre se dje me ka vdek Gjyshja ...", aha po ska gajle bre Tafe ti meri figurat e ZEZA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:15 am

Vetura
Bisedojne dy gangster, e din ti i thot i pari se vllau im nisi te prodhon nje vetur te re me motor Mercedesi, karoseri BMW, rrotat te Peugeotit, timonin e Ferarit.... HABITET tjetri dhe i thote e qka fitoi ne funde Paj fitoi vetem 10 vjet burg.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:15 am

Kompjuteri
Dy shoke kompjuterista marin rrugen per ne Shkup dhe rruges u prishet vetura, mundohen te nisin po asesi dhe njeri i thot tjetrit "ej ndale motorin dalim jashte dhe e ristartojme perseri e hijme brenda"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:16 am

MeSUESI dhe NXeNeSI
Mesuesi i nervozuar tha: "Arben kush ti ka bere detyrat TY, neser te ma biesh babain ne shkolle". PSE arsimtar babain "kur detyrat mi ka bere MAMI, babai ska faj "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:17 am

Skijimi
Takohen dy shoke adhurues te skijimit: Ku e kalove pushimin e pyeti i parie Javen e pare ne ALPE - u pergjegj ai. E te diten e pyeti perseri ku e kalovee Ne GIPS u pergjegj perseri i dyti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:17 am

Shemtimi
A dini te tregoni se cili eshte ne te vertete njeri i shemtuar: Pergjegjja: Ai i cili i blen dy bileta hyrese kur shkon ne kopshtin Zologjik: Njeren per hyrje e tjetren per dalje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:17 am

Definimi
A mundeni te definoni nje njeri PSIHO-ANALITIKe - Pergjegjja: Ai eshte njeriu i cili ne nje shoe STRIPTIZI nuk shiqon STRIPTIZETAT por fytyrat e shikuesve .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:17 am

Ushtarja
Kapiteni i raporton majorit: "Ne eeten tone kam gjetur nje vajze e cila ka veshur uniforme meshkujsh dhe qe 6 muaj eshte ketu"- Si eshte e mundur bertiti Majori: "A nuk e kan hetuar ushtaret tjere kur kan banjo (tush)e PO........... por askush nuk ka dashtur t'a paraqes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:17 am

Dentisti
Duke e lidhur gishtin nga i cili pikonte GJAK dentisti i tha se emes se djalit 7 vjeear: "Tani sa ia vendova pllomben i tha ai dhe ju lutem qe mos lejoni qe ne 2-3 oret e ardheshme te kafshon dike"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Wed Apr 08, 2009 7:18 am

Deshmitari
Gjyqtari: Kur e ndegjuat krismen e pare ne efar largesie ishit juvee Deshmitari: Po perafersisht 20 metra. Gjyqtari: po kur e ndegjuat krismen e dyte sa larg ishite Deshmitari: O me siguri isha afer nja 300 metra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nobLeMan
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 194
Vendodhja : N'kamenic
Puna / Hobi : Me'CRedit Card

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Thu Apr 09, 2009 1:54 pm

A spo DIni qysh Me ba POste Po veq Po JA futni Pi dani ne 100 vena A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Isn-Creew.ch
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Sun Apr 12, 2009 6:50 am

Shum Qesharake Kukan Qito barcoleta Tu kesh Tu kesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adelina

avatar

Postimet : 1

MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   Sun Nov 15, 2009 8:30 am

shum qesharake
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: B'arcoleTTTaaa.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
B'arcoleTTTaaa.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: