Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 BlackBerry For Dummies 2006

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: BlackBerry For Dummies 2006   Wed Apr 08, 2009 6:16 amBlackBerry e tillë është një mjet i vlefshëm, edhe Presidenti po përdor një! Nëse e keni blerë vetëm BlackBerry juaj e parë ose të doni të merrni deri në shpejtësinë mbi modelet e reja, BlackBerry Për Dummies, 3. Edition ju tregon se si të përdorin çdo funksion fantastike. Mbushur me informacion për t'ju ndihmuar të bëni më të mahnitshme të kësaj pajisje, BlackBerry Për Dummies shpjegon se si të dërgoni dhe të merrni e-mail dhe mesazhet e çastit, sërf Web, marrin fotot, bëni thirrje telefonike, të luajnë muzikë, dhe të organizojnë jetën tuaj, të drejtë nga pëllëmbë të dorës tuaj. Zbuloni sesi mund të:
Merr deri në shpejtësinë më të fundit tiparet e BlackBerry tuaj, duke përfshirë Storm, kurbë, Bold, Pearl flip, shtizë dhe modele
Navigo ekran ekran dhe përdorimin e trackball, BlackBerry e tastierës tuaj, dhe shkurtoret
Manage your emërime, mbani kalendarit, dhe për të trajtuar tuaj për të bërë listë -
Përdor e-mail, tekst-mesazheve SMS, dhe i menjëhershëm mesazhimit, dhe madje edhe të marrin faxes
Merrni foto, video rekord, dhe sinkronizoj tuaj BlackBerry me iTunes
Kthehu tuaj BlackBerry, organizojnė automatizuar backups, mbajë bateria tuaj, dhe me mbrojtjen e informacionit tuaj të sigurtë passwords
Përdor tuaj BlackBerry GPS
Mëso rreth BlackBerry shfletues dhe bookmark dhe organizojnë Web faqet tuaja të preferuara
Add applications cool jetesës dhe gëzojnë mbi lojra tuaj BlackBerry
Sa më shumë që ju e dini rreth BlackBerry tuaj, aq më shumë që ju do të vendosë se është i domosdoshëm. BlackBerry Për Dummies, 3. Edition ju tregon se gjithçka që ju duhet të dini, në mënyrë të lehtë dhe zbavitje!


Cito :
http://rapidshare.com/files/217147370/BlackBerry_For_Dummies_2006.rar

Kodi:
www.warezscene.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BlackBerry For Dummies 2006
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: