Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Scripti Per Vjedhjen e passwordit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DarK-iNc

avatar

Postimet : 2

MesazhTitulli: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Mon Apr 06, 2009 8:35 am

Kushtet:

Kodi:
50 Poste
Te jesh i prezantuar
Te mos kesh verejtje Nga staffi

Scriptin jau Qoj en PM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Tue Jun 02, 2009 5:44 am

a mund me ma dergu ket script ne add teme lenti-2009@hotmail.com dhe kushtet i kam te plotesuara nuk kam verejtje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
@r3er1

avatar

Postimet : 1

MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Mon Feb 15, 2010 7:34 am

a mundeni me ma dergu scriptin ne add bukuroshja-m@ecmekohen.net une i kam kushtet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Sat Mar 20, 2010 2:55 am

lenti-hack1 shkruajti:
a mund me ma dergu ket script ne add teme lenti-2009@hotmail.com dhe kushtet i kam te plotesuara nuk kam verejtje
50poste duke filluar qe tani e merr skriptin

ndersa ti @r3er1
Cito :
a mundeni me ma dergu scriptin ne add bukuroshja-m@ecmekohen.net une i kam kushtet

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Scripti Per Vjedhjen e passwordit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: D-J Sherbimet :: Shërbime Falas-
Kërce tek: