Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

 

 Scripti Per Vjedhjen e passwordit

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
DarK-iNc

DarK-iNc


Postimet : 2

Scripti Per Vjedhjen e passwordit Empty
MesazhTitulli: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Scripti Per Vjedhjen e passwordit Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:35 am

Kushtet:

Kodi:
50 Poste
Te jesh i prezantuar
Te mos kesh verejtje Nga staffi

Scriptin jau Qoj en PM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
lenti-hack1


Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

Scripti Per Vjedhjen e passwordit Empty
MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Scripti Per Vjedhjen e passwordit Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 5:44 am

a mund me ma dergu ket script ne add teme lenti-2009@hotmail.com dhe kushtet i kam te plotesuara nuk kam verejtje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@r3er1

@r3er1


Postimet : 1

Scripti Per Vjedhjen e passwordit Empty
MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Scripti Per Vjedhjen e passwordit Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 7:34 am

a mundeni me ma dergu scriptin ne add bukuroshja-m@ecmekohen.net une i kam kushtet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
pRiaam
Administrator
Administrator
pRiaam


Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

Scripti Per Vjedhjen e passwordit Empty
MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Scripti Per Vjedhjen e passwordit Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 2:55 am

lenti-hack1 shkruajti:
a mund me ma dergu ket script ne add teme lenti-2009@hotmail.com dhe kushtet i kam te plotesuara nuk kam verejtje
50poste duke filluar qe tani e merr skriptin

ndersa ti @r3er1
Cito :
a mundeni me ma dergu scriptin ne add bukuroshja-m@ecmekohen.net une i kam kushtet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://Deshira-Juaj.WS
Sponsored content





Scripti Per Vjedhjen e passwordit Empty
MesazhTitulli: Re: Scripti Per Vjedhjen e passwordit   Scripti Per Vjedhjen e passwordit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Scripti Per Vjedhjen e passwordit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: D-J Sherbimet :: Shërbime Falas-
Kërce tek: