Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Humor Polak

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Humor Polak   Sat Apr 04, 2009 2:04 pm

- Sa Polake duhet ti japin nje makinee

- Njembedhjete. Nje te mbaje timonin dhe dhjete ta shtyjne.************************************************** ****************- Sa Polake duhen te bejne banjo pernjeheree

- Dhjete. Nje te lahet dhe dhjete ta peshtyjne.************************************************** ****************- Pse i lyejne Polaket kutiat e plehrave ne boje te verdhee

- Qe ti duket feminjve sikur po hane ne McDonalds.************************************************** ****************-Pse Polaked i mbajne fshireset e kembeve brenda shtepisee

- Qe kur te dalin te mos bejne pis rruget e New Yorkut.************************************************** ****************

Nje gazete Perendimore shkruante.

- Ra bomba atomike ne Varshave dhe shkaktoi $ 4.05 dem

************************************************** ****************Humor Italian- Si u krijua teli i bakrit

- Dy Italiane po ziheshin per nje cent************************************************** ***************- Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrite

- Te heqin shijen e Italianeve nga goja.


************************************************** *******************

- Si mund te fusesh 10 Italiane ne nje makine Fiate

- Hidh nje dollar brenda se futen vete.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Humor Polak
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A eshte komplot vdekja e Presidentit Polak ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: