Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te uploadjm Nje plugin/produkt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si te uploadjm Nje plugin/produkt   Sat Apr 04, 2009 5:15 am

Si te uploadjm Nje plugin
Admincp < Plugins & Products<Download / Upload Plugins < e zgjedh Plugin edhe Import

Si ta uploadjm nje Produkt
Admincp < Plugins & Products<Manage Products<[shto/importo nje produkt]<Import Product
Ose ngarkoni dosjet XML nga kompjuteri juaj < e zgjedh edhe <Zëvendos Produktin ebon PO< Import
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te uploadjm Nje plugin/produkt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: