Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Te bejme avatarin vertikal

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si Te bejme avatarin vertikal   Sat Apr 04, 2009 5:14 am

Si Te bejme avatarin vertikal
Pas instalimit te vb avatari juaj nuk duket vertikal per ta ber kete Shkojm ne
Admincp < Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<Style & Language Settings<Use Legacy (Vertical) Postbit Template<Po edhe save Kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te bejme avatarin vertikal
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual - dikush të ju dojë
» Ëndrrat e këqija
» Si ta bej nje djale te me doje?
» Enderrat Lucide
» Magjia e Zezë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: