Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te qesim lajmrim tek forumat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si te qesim lajmrim tek forumat   Sat Apr 04, 2009 5:12 am

Si te qesim lajmrim tek forumat

Se pari shkojm
Admincp < Lajmërimet <Post New Announcement
Titulli : Emerin e titullit
Data e fillimit : Diten qe po e bejm (Sod esht dita)
End Date : Kur te perfundoj Lajmrimi
Text : Shkrun qka po don me than ne ket lajmrim
Edhe Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te qesim lajmrim tek forumat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: