Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Ta Hekim Image Verification Tek Regjistrimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si Ta Hekim Image Verification Tek Regjistrimi   Sat Apr 04, 2009 5:12 am

Si Ta Hekim Image Verification Tek Regjistrimi

AdminCp < Opcionet e Forumit < Human Verification Manager < Pasi qe te hysh ketu te dalin keto shkrime .
1.Disabled
2.Image Verification
3.Question & Answer Verification
4.reCAPTCHA™️

Pra nese don me hek shkon edhe e prek 1.Disabled
Edhe Shko ne fund Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ta Hekim Image Verification Tek Regjistrimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guret dhe ndikimi tek njeriu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: