Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Shfaq Nen Forumet ne vBulletin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Shfaq Nen Forumet ne vBulletin   Sat Apr 04, 2009 5:10 am

Shfaq Nen Forumet ne vBulletin
Ja se si veprojm per shfaqjen e nenforumeve.Kjo tuto esht bere nga MrDeath.
1. Shkojm tek paneli i administratorit
2. Opcionet E Forumit -> Opcionet E Forumit -> Forum Listings Display OptionsDhe tek Depth of sub-forum esht 2 e bojm 1Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shfaq Nen Forumet ne vBulletin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shenja e DEMIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: