Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te japim acces full nje antari!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si te japim acces full nje antari!   Sat Apr 04, 2009 5:07 am

Kur tja japun dikujt Graden Web master apo admin aty nuk i ipet Full acces por vetem pak 1/4 muj em than
Per ti japur full accces shkojm

Admincp < Anëtarët <Kërko Antarin<Emri : Useri qe don me i jap full acces +Enter<Grupi Anëtarëve Kryesor : Administraotr (ose webmaster)<Edhe Ruaj<Pastaj [Update or Add Administration Permissions]<Te gjitha Po edhe Ruaj edhe perfundoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Re: Si te japim acces full nje antari!   Sun Apr 12, 2009 8:21 am

THnx Fidi ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te japim acces full nje antari!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: