Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta Activizojm ( Quick Reply )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si ta Activizojm ( Quick Reply )   Sat Apr 04, 2009 5:05 am

* Si ta Activizojm ( Quick Reply )
* Ketu do te ju Tregoj se si ta activizojm ( Quick Reply ) pergjigjet e shpejta :
* Se pari shkojm ne Admin CP
* Opcionet e Forumit
* Message Posting and Editing Options
* edhe te Quick Reply e bon at piken te e 2 (Po, Click Not Required)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta Activizojm ( Quick Reply )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: