Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Shtoni një resht tjetër në navbar kur rreshti i parë është i stërngarkuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Shtoni një resht tjetër në navbar kur rreshti i parë është i stërngarkuar   Sat Apr 04, 2009 5:04 am

Kjo do të shtojë rreshtin e dytë në navbar posht rreshtit ekzistues.Edito këtë template
Admin CP -> Styles & Templates -> Style Manager -> Template që dëshironi të editoni -> Redakto Template -> Navigation / Breadcrumb Templates -> navbar
Shto Kodin në ngjyrë të kuqe

Kodi:
</if>
   </tr>
   </table>
</div>
<!-- / nav buttons bar -->

<!-- second nav button row -->
<div align="center">
   <table class="tborder" cellpadding="$stylevar[cellpadding]" cellspacing="0" border="0" width="100%" align="center" style="border-top-width:0px">
   <tr align="center">   
      <td class="vbmenu_control"><a href="URL">LINKED TEXT</a></td>
   </tr>
   </table>
</div>
<!-- / second nav button row -->

      
<br />
<br />

<if condition="$show['popups']">
<!-- NAVBAR POPUP MENUS -->

Shto shembuj të tjerë për kodin blu pa ndryshuar kodin e kuq, për të shtuar më shumë linka në rreshtin e dytë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shtoni një resht tjetër në navbar kur rreshti i parë është i stërngarkuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …
» Historia e vërtetë e Vampirëve të gjakut
» NASA: Shumë afër zbulimit të një Toke tjetër
» Jeta tjetër në brendësi të tokës
» Një tjetër lidhje midis mendjes dhe shëndetit fizik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: