Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta mbyllim forumin ton per nje koh te shkurt?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si ta mbyllim forumin ton per nje koh te shkurt?   Sat Apr 04, 2009 4:57 am

Si ta mbyllim forumin ton per nje koh te shkurt?

Kodi:
Nese nuk e kuptoni qfar mendoj te bej pas perfundimit te kesaj tuto ne forumin tuaj do del
Mesazh nga Forumi
edhe qfar keni shkruar
Se pari shkojm :
Admincp<Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<Turn Your vBulletin On and Off<
Forum Active<Jo
Reason For Turning Forum Off<
<p>Sorry, the board is unavailable at the moment while we are testing some functionality.</p>
<p>We will be back soon...</p>
Kete test e editoni keshtu p.sh

<p>Na Falni Jemi duke kaluar ne serverat e shqiphosting.com.</p>
<p>Pas 24 h do jemi online...</p>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta mbyllim forumin ton per nje koh te shkurt?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prejardhja e Kalendarit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: